Üsküdar Bit Pazarında Neler Var?

Üsküdar’ın güzelliklerini tek bir makaleye sığdırmak mümkün değil elbette. Anadolu yakasının incisi sevimli sahiliyle sıcacık ortamları ile paşalimanı ve salacak arasında yer almaktadır. Kışları sessiz sakin yazları sahil kesimi nin yoğun olduğu kayalıklarda gençlerin gitar çalıp eğlendiği kordon boyu yürüyüşleri yol kenarında oturup dinlenebileceğiniz muntazam elit kafelere sahip gezip görülücek çarşıları pasajları meydanları ve parkları ile en sevilen semtlerimizden biri. Bu yazımda oldukça rağbet gören Üsküdar bit pazarını bir diğer adıyla (Antikacılar Çarşısı)  tanıyacağız.

Üsküdar Antikacılar Sokağı, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen antika severleri ağırlıyor. Plaklardan takılara, süs eşyalarından kıyafetlere, kurutulmuş kelebek ve böceklerden halılara koltuklardan beyaz eşyalara organik meyve ve sebzeler sahiplerini bekliyor.

Hemen yakınında bulunan spotçular çarşısı da uygun eşya arayanların veya eşyalarına çok fazla bütçe ayırmak istemeyenlerin uğrak yeri

Üsküdar da spot ve 2.el ürünlerin oldukça geniş ürün yelpazesinde bulabilmeniz mümkün.

Neler var dediğinizi duyar gibiyim koltuktan halılara küçük ev aletlerine yarıotomatik tam otomatik çamaşır makinelerine çok programlıdan uygun fiyatlı bulaşık makinelerine az kullanılmış elektirik süpürgelerine ya da az hasarlı belli belirsiz çizik olan yada sıfır ürünlere ulaşmanız mümkün.

Sizlerde bütçenizi düşünüyorsanız tarzınıza uygun eşyalar arıyorsanız birden fazla ürünü aynı yerde görmek istiyorsanız kesinlikle gidip göz atın derim.

Adres: Mimar Sinan Mah.bektaş Sok.no3/a Üsküdar, 34000

Çalışma saatleri:

Açık ⋅ Kapanış saati: 23:30