RENKLERİN DEKORASYONA ETKİSİ

Odalarım evim küçük diye hiç üzülmeyin! Bugün sizlere vereceğim birkaç tüyo ile siz de odalarınızın daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz..
Renklerin gücüne insan psikolojisi dekordaki etkisine inanın…

Salonunuzda ve yatak odalarınızda bulunan Konsol gardırop ve kitaplık gibi ağır parçaları duvarlarla aynı renge boyandığınızda, eşyalar göze batmaz ve hiç orada yokmuş gibi görünür…
Zengin görünüm veren bir avcı yeşiline boyadığınız duvarınızı kapı ve kapı çerçevesi de dahil her şey tek bir varlık olarak görünür. Biraz alışılmadık gibi görünebilir ama bunun yatıştırıcı ve birleştirici bir etkisi vardır.
Duvara monte edilmiş kitap rafları, küçük alanlar için en sevdiğimiz tasarruf hilelerinden biridir. Ve duvarla aynı renge boyandıklarında daha iyi görünebilirler.
Beyaz saflığı ve ferahlığı simgeleyen ve dekorasyon ve insan ruhu üzerindeki etkisi Kanıtlandığı gibi beyaz bir duvarda beyaz mobilya derecede işe yarayabilir ve hayat kurtarıcıdır.
Kitaplıkların rafta nasıl inşaa ettiğinize bakıp Ona uygun aynı duvar rengine boyayın.
Duvara monte edilmiş duvar rafları duvarları vurgulamak için önemli bir dekorasyon ürünüdür.
Koyu bir renge boyanmış bu iki etajerin ortasına koyduğunuz büyük bir tablo odayı karartmayacağı gibi odak noktamızı koltuklara çekmeye yarayacaktır.
Bu tarz küçük parçalarla bile düzgün duran tarz bir numaradır. Sandalyenin, hafif ve düzensiz genel bir etki yaratması ve odada rekabet eden bir şey değil de, alanın kendisinin bir parçası haline gelmesi için önemli bir detaydır.