HANGİ ÜNLÜMÜZ NEREDE OTURUYOR?

Ünlüler Dünyası oldukça ilgimizi çeken oldukça çalkantılar ile dolu rengarenk hayatlar bizimde epey gözlerimizin önünde yaşanıyor merak içinde kaldığımız zamanlar olsa da  kim nerede kiminle ne yapıyor hiç saklı kalmıyor.

Bugün hangi ünlümüz nerede oturuyor konusuna değinicez hadi çekirdeklerimizi alalım..

Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan’ın ailesiyle oturduğu Çubuklu’daki siteden üç katlı villa kiraladı. Dekorasyon işlerini ise Aslıhan Doğan’a bıraktı. Geçtiğimiz günlerde mobilyacılar çarşısına giden çift, iki saat boyunca mağazaları gezerek eşya baktı. Ünlü futbolcu, sevgilisinin beğendiği koltuk ve yatak odası takımını satın aldı. Turan’ın komşuları arasında Şahan Gökbakar ve Türkan Şoray da var.

ÇAĞATAY ULUSOY:

Oyunculuk ve dil eğitimi hem de yeni projesi için ABD’de olan Çağatay Ulusoy, Los Angeles’taki lüks bir evi 4 aylığına yaklaşık 540 bin TL’ye kiraladığı öne sürüldü. Ulusoy İngilizce’nin yanı sıra dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan oyuncu koçu Lori Lively’den ileri oyunculuk dersi de alıyor.

Bengü sevgilisi Selim Selimoğlu ile oturduğu Beykoz-Acarkent’teki villasının kapısını Hello Fashion Homes dergisine açtı.Havuzlu, bahçeli villanın dekorasyonu için İç Mimar Engin Özmen ile çalışan Bengü, “Villayı görür görmez ‘İşte hayalimdeki ev’ dedim. En çok vakit geçirdiğim yer sıcak, ferah, romantizm kokulu yatak odam” dedi.

Caner Erkin: Bağdat caddesi

SILA: Galata

ALİ SUNAL : Fenerbahçe

Özcan Deniz: Zekariyaköy

Bunlar en çok merak edilenler bir sonraki yazımızda devam edeceğiz beklemede kalın..!