Araç Koltuk Tamiri

Araç koltuklarının yada evdeki koltukların başına bazen istenmeyen şeyler gelebilir. Bunların en kötüsü de sigara yanığıdır. Koltuklardaki bu sigara yanığından kaynaklanan kötü görüntüyü tamir etmek mümkündür.

Eğer başımıza böyle bir şey gelmişse, kendimizi çok kötü hissederiz ve aklımıza ilk gelen şey, direk koltuk döşemesini değiştirmek ve hatta koltuğu değiştirmek olabiliyor.Döşeme değiştirmeyi düşünmeden önce bu videomuzu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü çok kısa bir sürede bu problemden pratik bir şekilde kurtulmamız mümkündür. Hem de kendi imkanlarımızla.İşimiz bittikten sonra koltuk döşememiz eski orjinal görüntüsüne kavuştuğunda çok şaşıracaksınız. Bize lazım olan tek şey birkaç parça malzeme ve biraz el becerisi.Sonuç olarak hem zaman hem paradan tasarruf ettik. Üstüne bir de kendimizi iyi hissetmemiz işin bonusu oldu diyebiliriz.

İnsanlar çoğu zaman kendilerine ait olan eşyalara bir sorun geldiğinde çok büyük bir sorun olarak algılamaz. Fakat Bakırköy Araç Kiralama gibi firmalardan araç kiraladığında bu araçlara daha özenli bir şekilde dikkat etmektedir.