Ev Taşınırken Neler Yapılmalı?

Ev taşırken bizi en çok düşündüren eşyalarımızı hasar görmeden yeni taşınacağımız mekana götürmektir. Çünkü nakliyat yaparken dikkatsiz bir firma sizin laminat parke ve duvarlarınızı çizerek kötü bir görünüm vermesine sebep olurlar. Bu durum bizi hem psikolojik anlamda hem de maddi anlamda zorlamaktadır. Bunun için evde kendi başımıza da ilk başta yapabileceğimiz durumlar mevcuttur. Özellikle kırabilecek olan ve bizim için manevi değeri olan eşyalarımızı gazete kağıdı ile kaplayarak kolilere muntazam bir şekilde yerleştirmektir. Bu şekilde yaptığımız kolilerin üstüne de o kolide ne varsa listeleyip, o listeyi de kolinin üstüne yapıştırarak başlayabilirsiniz. Ayrıca her koliyi numaralandırıp,  ayrı bir listede bunu da tutarsanız, taşındığınızda rahatlıkla eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Büyük parçalı mobilyaların sökülmesi ve gittiğiniz yerde rahatlıkla yerleştirebilmesi için iyi bir nakliyat firması ile anlaşmanız eşyalarınız için en iyi seçim olacaktır. Antika değeri olan ya da sizin için önem arz eden mobilyalarınız içinde iyi bir eşya paketlemesi yapılması gerekmektedir.  Savaş moving ev ve ofis taşıma bu anlamda profesyonel çalışan firmalardan biridir.

Uzun yıllar bu mesleği yapmanın verdiği tecrübe ile eşyalarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz.  Eşyalarınızı en güzel ve muntazam şekilde paketleyerek, yeni evinize hasar görmemiş şekilde teslim ederler. Taşınırken firma, ilk başta ücretsiz keşif yapar, bu sayede eşyalarınızın en iyi ne şekilde taşınacağına karar verir. Eşyalarınızın taşınması için yük asansörü gerekip gerekmediğini planlar. Ölçme, değerlendirme, sökme ve temizleme dahil sizin gözünüzde çok fazla büyüyen bütün işlemleri yaparlar.