Mobil Lastik Tamiri Maltepe

Mobil Lastik Tamiri; mobil lastik yol yardım ve mobil lastik değişimi yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. İstanbul’un her semtinde yolda kalan araç sahiplerinin imdadına yetişmektedir. Bu sayede lastiğinizde sorun olduğunda hemen iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Trafiğin ortasında lastikte delinme, havasının inmesi yada patlama meydana geldiğinde ister istemez sıkıcı saatler yaşayabilirsiniz. Durum böyle olunca trafikte uzunca araç kuyrukları oluşur ve araç sahiplerinin öfkeli bakışlarına, sürekli çaldıkları korna seslerine maruz kalabilirsiniz. Hiç canınızı sıkmadan hemen aracınızı yolun kenarına alıp Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmet almak için güvenebileceğiniz firmalardan biridir.

Maltepe 7/24 Lastikçi olarak hizmet veren Mobil Lastik Tamiri İstanbul’un hemen her bölgesinde kaliteli ve profesyonel çalışma prensibi ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Yolda giderken aniden lastiğinizde sorun olması trafiğin ortasında sizlere zor anlar yaşatabilmektedir. Bu zorlu anlarda stres ve panik durumu da yaşamanız trafikte ciddi kuyruklar oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu sebeple yapmanız gerek sakin bir tavırla aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına çekmelisiniz. Hemen mobil lastik yol yardım ekibi ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Akü takviyesi de yapan Mobil Lastik Tamiri ile profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Kendi başınıza her ne kadar yapmanız zor olsa da aşağıdaki yolu kullanarak akü takviyesi yapabilirsiniz.

Aksi taktirde işi uzmanına bırakarak Maltepe Lastikçi web sitesinden yardım isteyebilir İstanbul’un neresinde olursanız olun destek alabilmeniz mümkün.

  •  Motoru ve de elektrik harcaması muhtemel her şeyi kapatın.
  • Öncelikle kablonun kırmızı ucunu boşalmış olan akünün (+) terminaline; daha sonra diğer ucunu dolu olan akünün terminaline bağlayın.
  •  Daha sonra kablonun siyah ucunu dolu olan akünün (-) terminaline ve kablonun diğer ucunu boşalmış akülü aracın kaportasında herhangi bir metal bölüme bağlayın.
  •  Kabloların egzoz, pervane gibi hareketli veya sıcak noktalara temas etmemesine dikkat edin.
  •  Dolu akülü aracı çalıştırıp, daha sonra boş akülü aracı çalıştırın.
  • Araçlar çalıştıktan sonra boş akülü araçtan başlayarak; kabloları sökebilirsiniz.

Eğer birden fazla lastiğinizde sorun varsa çekici yardımıyla en yakın servise götürerek çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi ve lastik hizmeti için hemen iletişime geçiniz.

Akü yol yardım, akü değişimi, en yakın lastikçi, 7/24 açık lastikçi gibi acil aramalarınızda hemen Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçmeniz kesinlikle en doğru karar olacaktır.

Eğer beykozda iseniz mobil lastik tamiri beykoz ile irtibata geçebilirsiniz.