Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Her ihtiyaca yönelik asansör üreten Forces Makina; sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Bu sayede bir çok ürün çeşitleri bulunmaktadır. Yük Asansörleri; elektrik ile çalışan, çelik halatlarla çekilen ve çoğunlukla dik raylar arasında hareket eden; binalarda insanları ve yükleri yukarıya çıkarıp aşağıya inmesini sağlayan teknolojik bir istemdir.

Yük Asansörleri

Özellikle yüksek katların artması, insanların asansör kullanması için en önemli etkenlerden biri olmuştur. Genellikle hastanelerde, depolarda, fabrikalarda, apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde ve okullarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanılacağı ortama göre büyüklüğü, genişliği, tonajı ve özelliği değişmektedir. Örneğin; hastanelerde sedye asansörü, fabrikalarda yük asansörü, otoparklarda araç asansörü kullanılmaktadır. Özellikle yoğun ortamlarda asansör kullanımı insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Forces Makina Hakkında

Firma kurulduğu günden bugüne kadar birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda her geçen gün artan nüfusla artan araç otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple artık binaların üst yada alt katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu asansörler sayesinde araçlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Forces Makina sahip olduğu kalite belgeleri ve referansları sayesinde de kalitesini kanıtlamayı başarmıştır. Kalite odaklı yaklaşımı sunan ve müşteri memnuniyetini önemseyen firma, çalışmalarını da bu ölçüde özenle ve titizlikle yapmaktadır. Sizler de Forces Makina aracılığı ile asansör yaptırmak isterseniz, firmanın online web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörlerinin kapıları tam veya çarpma kapı diye adlandırılan yarı otomatik şekilde tasarlanmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı yoktur. Ama araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek hususlardan en önemlisi şudur ki Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım planlanmış ise kabin kapısı zorunlu hale gelmektedir.