Forces Makina Hakkında

Forces Makina’yi Tanıyalım; 2010 yılının son çeyreğinde kurulan bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma yük asansörleri, araç asansörleri, makaslı lift ve platformları üretmektedir. Tamamen müşterinin isteğine göre üretim yapmaktadır.

Bünyesinde bulunan personelinin en alt kadrosundan en üst kadrosuna kadar sanayinin önde gelen firmaların yetiştirdiği yüksek kademeli ve kalifiyeli kişilerden oluşmaktadır. Hatta Ar-Ge çalışmaları, Marmara Üniversitesi, Kosgeb, Tübitak ve Gyte destekli yürütülmektedir. Uzun yılların bilgi ve tecrübesi ile hizmet veren Forces Makina her zaman hizmetinizdedir. Eğer sizinde yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift ihtiyacınız varsa firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Yük Asansörleri Kullanımı

Yük asansörü; ağırlık taşımak amacıyla üretilmektedir. Fakat insan asansörlerinde ki hız ve konfor yük asansöründe aranmamaktadır. Bu tür asansörler tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, binalarda, depolarda ve fabrikalarda iç ve dış mekan uygulamaları için kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Hatta asma katlara, bodrum katlarına veya çok yüksek bir binanın herhangi bir seviyesine rahat, güvenli ve verimli erişim sağlamaktadır. 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanmaktadır. Tek, çift ve dört kolonlu tahrik düzenli olarak üretilmi yapılmaktadır.

Forces Makina’yi Tanıyalım

Günümüzde her geçen gün artan nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Ama artan araç sayısına karşın var olan binalarda yeterli otopark alanının olmamasından dolayı binaların üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Forces Asansör; geliştirilen araç asansörü ile araçlarınızın güvenli bir şekilde binaların bodrum ve alt katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır. Böylelikle hem otopark alanınız daha verimli bir şekilde olmakta  hem de binanın zemin kattaki kullanımı da artmaktadır. Aynı zamanda yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya kazandırmaktadır.. Tamamen özel imalat olan asansörleri sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda tasarlanmaktadır.

Araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve kullanım kolaylığı için hemen Forces Asansör ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca asansörlere entegre olan trafik sinyalizasyon sistemleri sayesinde araç kullananı yönlendirilmektedir. Böylece araçtan inmeden istenilen kata ulaşılması sağlanmaktadır. Taşıma kapasitesi 3000 kg ile 10000 kg arasında değişmektedir.