Forces Makaslı Lift

Asansörler Hakkında; Asansörler, çeşitlerine göre insan ya da yük malzemelerini yüksek katlı binalar arasında taşınmasını sağlayan sistematik yapılardır. Asansör çeşitleri sırası ile şu şekildedir: yük asansörü, araç asansörü. Forces Makina Araç asansörü hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaraları ya da e- mail adreslerini kullanarak firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Firma aynı zamanda makaslı lift, makaslı platform hizmeti de vermektedir.

Forces Makina Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Web:https://forcesmakina.com/

Asansörler Hakkında ve Kullanım Alanları

Forces Asansör ile Yük Asansörü; yük taşımak amacı ile üretilmiş asansörlerin üretimini yapan; asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Yük asansörü çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Yük asansörleri 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek kadar kapasitede tasarlanabilmektedir.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Forces Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.

Asansör Özellikleri

Forces Araç Asansörü, aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

  • Araç kaldırma platformu sadece araç kaldırma amacı ile kullanılmaktadır. İnsan taşıma amacı ile kullanılmamaktadır.
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi mevcuttur.
  • Sahip olduğu rulmanlı makaralar yağlama gerektirmemektedir.
  • Sisteminde hız ayar valfi bulunmaktadır ve iniş hızını ayarlamak amacı ile kullanılmaktadır.
  • Hortum patlaması ya da hidrolik kaçaklar olduğunda patlama valfleri sayesinde yükün düşmesi engellenmektedir.
  • Hareketli olan kısımlarda yağlamasız burçlar bulunmaktadır.

Araç asansörleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi edinmek isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sayede firmanın web sitesine ulaşabilirsiniz.