Dpf Cleaning Machines

Yeni bir Marka Olan aynı zamanda da sektöre adını veren Dpf Cleaning Machines oldukça revaçta kaliteli ve güvenilir hizmet aldığınız bu firma hangi konularda hizmetler veriyor web sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Peki Nedir Bu Dizel Partikül Filtresi Gelin Birlikte inceleyelim;

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

Dizel Partikül Filtre, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09