Stilinizi Broşla Renklendirin

Takı kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Kolye, yüzük, küpe, broş, bileklik olmak üzere pek çok çeşit takı vardır. Kadınlar kadar olmasa da erkeklerin de takı kullandığını görmekteyiz. Erkekler de kolye, bileklik, küpe, broş, kravat iğnesi gibi takıları tercih etmektedirler.

Broş kadınlar kadar erkeklerin de sıklıkla kullandığı takılar arasındadır. Broş, kıyafetlerin üstüne tutturularak kullanılan bir aksesuardır.  Kıyafetlerin üstüne bir iğne ile takılır. Broş hem kişiye hem de kıyafete ayrı bir stil katmaktadır. İngiltere kraliçesi 2. Elizabeth konumu itibari ile kesinlikle şaşalı kıyafetler giymemektedir. Fakat düz renk döpiyes giysinin, yaka hizasına taktığı mücevher broşu ile asil duruşunu pekiştirmektedir. Genelde orta yaş kadınların taktığı takı olarak bilinen broşlar aslında son yıllarda genç kadınlarında tercih ettiği süs takılarından olmuştur. Broş ceketlerin üstünde o kadar asil durmaktadır ki hiç bir takı bu kadar etkileyici durmaz. İş adamları da takım elbiselerin de sade ama gösterişli broşlarla süslemektedirler. Bu tarz takıları kullanan kişiler, kendilerini çok daha fazla özgüvenli ve karizmatik hissetmektedirler.

Aynı zamanda broşlar, modası geçmeyen takı olduğu için yıllar geçtikçe manevi değer kazanan takılardır. Genelde büyüklerden çocuklarına veya gelinlerine hediye edilerek devredilen manevi bir sembolde olmaktadır. Bu ünün yalnız çok köklü markaların veya tasarımcıların önemseyerek ürünlerine eklediği bir ürün grubudur. Bu özel tasarımcılardan biri de cananyolacstamboul markasıdır. Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’da tasarım broşlar göz doldurmaktadır. İkonik tasarım broşlar, mistik tasarım broşlar, mitolojik tasarım broşlar olmak üzere pek çok ürünü sitesinde bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz marka size bronşlar sunabiliyorsa çok köklü ve saygın bir marka olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü broş ürünler üretim olarak özel bir kültür birikimi gerektirmektedir.

Canan Yolaç bronş ürünlerinden bazıları ise şunlardır. Inner Child Olivegreen Fantastik Zürafa Kolye/Broş, Jr. Secret Of The Universe Ametist Crystal Mitolojik Rozet, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue Mitolojik Rozet,Jr. Secret Of The Universe Rose Crystal Mitolojik İğne, Mystery Of Art Garnet Crystal Mitolojik Sfenks Broş, Power Of Love Turkuaz Mitolojik Şahmeran Rozet bunlardan bazılarıdır.