Aksesuar Seçimlerinde Takılar

Kişiler aksesuar olarak pek çok parça kullanabilirler. Şapka, atkı, flar ve takı olmak üzere. Özellikle takıların çeşitliliği ve takılarda ki semboller ve kullanılan değerli taşlar sayesinde takı sektörü çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Tarihten bu yana insanlar değerli taşları keşfetmiş ve bunları işlemeye başlamışlardır. Gümüş, altın olmak üzere pek çok değerl maden işlenmeye başlamış ve zaman içinde insanların vazgeçemediği madenler haline gelmiştir. Tabi ki bu değerli işlenmiş madenlere şekiller vererek, elmas, zümrüt, pırlanta ve inci gibi değerli taşlarla da süsleyerek hem daha şık hem de daha zarif takı aksesuarları yapmaya başlamıştır.

Günümüzde genellikle her kadının bir takı tutkusu vardır. Bu bazen altın bazen gümüş veya tamamen değerli taş olmasa da imitasyon olabilir. Sonuç olarak her kadın kendi tarzına en yakın takıları seçer ve kişiliğinin de yansımasına neden olur. Son dönemlerde özel tasarımlar ürünler çok fazla çoğaldı. Giyim, ev eşyasından sonra artık takılarda da özel tasarımlar yapılmaya başlandı. Bunlardan biri mitolojik tasarım broş olan Mystery Of Art Powder Pink Crystal Mitolojik Sfenks Broş’dur. Bu broş bir cananyolacstamboul markasıdır.

Özel tasarım takılarından biri olan cananyolacstamboul markasında kendi tarzınıza göre mutlaka bir parça bulabilirsiniz. Canan Yolaç çıkmış olduğu seyahatlerinden etkilenerek, edinmiş olduğu deneyimlerle ikonik, mitolojik ve mistik takı tasarımları yapmaya başlamıştır. Web sitesinde mitolojik tasarım bileklik, mistik tasarım kolye,  ikonik tasarım küpe, ikonik tasarım kol düğmeleri olmak üzere çok farklı kategoride farklı tasarımlarda pek çok ürünü bulunmaktadır.

Canan Yolaç aynı zamanda erkekler içinde broş, gömlek iğnesi, kravat iğnesi, rozet ve kol düğmesinden oluşan ayrı bir koleksiyonu da tasarlayarak onların beğenisine sunmuştur.

Biliyoruz ki stilimiz bizim hakkımızda ipuçları vermektedir. Stilimizi tamamlayan en iyi aksesuarlardan biri kesinlikle takılardır. Kullandığımız her obje bizi yansıtan ve bizi biz yapan karakterimizi belli etmektedir. Canan Yolaç koleksiyonunda çiçek, siyam kedisi, fil, kartal, şahmeran, yılan, uniq, ejderha, timsah olmak üzere pek çok farklı sembollerde yüzük, bileklik, küpe, kolye, broş, kol düğmeleri, rozet, gömlek iğnesi olmak üzere pek çok takı çeşidi bulabilirsiniz.