Parke Montajı ve Satışı

Laminat Çamsan Parke’nizi döşemek istediğiniz alana döşemeden önce zemin ısısına uyum sağlaması için paketler istif halinde ve 48 saat oda sıcaklığında kalması gerekir.  Zemin ısısı ile parke arasındaki fark+3 dereceyi geçmemesi lazımdır.

Parke Lock panel işlemleri gerek kısa gerekse uzun kenardan yaklaşık olarak 20 derece açı ile geçirilerek yapılmaktadır. Parkenin lamba kısmına döşenirken kesinlikle çekiçle direk vurulmaması gerekir. Bu işlem yapılırken özel lamba boşluğu olan tahta sıkıştırma bloğu kullanılması gerekmektedir.

Unutulmaması gereken diğer husus ise laminat parke ahşap kökenli olduğundan çalışır. Bundan dolayı döşeme yapılırken duvarlar, tesisat boruları, bölmeler, kapı kasaları ve diğer benzeri parkenin hareketini engelleyici elemanlar ile parke arasında en az 15 mm çalışma boşluk payı bırakılması gerekmektedir.

Parke montajı dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Parke satışları bir çok web sitesinde yapılmaktadır. Fakat kaliteli ve dayanıklı malzeme istiyorsanız Çamsan Parke ürünlerinden vazgeçmemenizi tavsiye ederiz.

Çamsan ürünlerini yener laminat parke üsküdar ile irtibata geçebilirsiniz.