Mutfak Tezgahı Seçimi

Mutfak tasarlamaya başladınız zemin ve duvarlar tamam alt yapınız hazır sıra tezgah seçiminde son dönemin popüleri belenco tercih ettiniz kuvarsın parlaklığı tezgahınızda olmalı nede olsa en iyi mutfağa sahip olmalısınız öyle değil mi?

Ya bundan sonra nelere dikkat edilmeli öncelikle tezgah renginiz ile dolap seçiminiz birbirine uyumlu olmalı. Burada anlatmak istediğimiz uyumlu renkler değil birbiri ile zıt renklerde de uyumu yakalamanız bütünlüğü sağlamanız elbette mümkün. Tezgah renginizi seçerken her koşulu göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Nasıl mı? Siyah tezgahta en ufak su damlasının dahi leke bıraktığını veya beyaz tezgahta deterjanlarınızın bir zaman sonra sarımsı lekeler bıraktığı gibi bunun için ciddi bütçe yatırdığınız bu alana iki kere düşünüp öyle yatırım yapmalısınız.

Belenco Tezgah üzerine uygulama yaptığınız alana göre fiyatları değişim göstermektedir metre fiyatı ile satılık fiyat almak için bu sektördeki firmaların web sayfalarını ziyaret edebilir ölçülerinizi verip hesaplama isteyebilirsiniz.