Kişiliğinize Uygun Stili ve Kendinizi Bulalım Ne Dersiniz?

Hayat Günleri Ve İnsan Ömrünü O kadar Hızlı Kovalıyor ki Bazen İş hayatımın Verdiği Yorucu Tempo Ve Sosyal Hayatım ve Hızlı Tüketen Bir millet haline gelince çıkan trendlerin arasında boğulup kalabiliyorum. Kendim gibi bu karmaşanın yoğun temponun arasında Kendimi nasıl daha iyi hissetmek istediğimi kenara bırakıp trendlere uygun alışveriş yapar ev dekorasyonu adına mobilya bakar birkaç elbise alırım Yada arabama atlar Bakırköy sahiline giderim. Yaşamın İçinde kaybettiğim değerleri bulmaya çalışırım. Mavinin uçsuz bucaklığı arasında içerisinde…Aslında hayat koşturmacasının içinde zamanın ve dakikaların hayatımızdan ve benliğimizden alıp götürdüklerini gelin birlikte bulalım.
İlk olarak iş yaşamından tutup sosyal hayatımıza ve kendimize bile iyi görünmek isteriz ama en önemlisi kendimizi nasıl rahat hissettiğimiz olmalıdır.
En basit giyim tarzımızın ve mesleğime ve kendi uygun olup olamadığına bakarım Çünkü biliyorsunuz ben saygın bir avukatım dış görünümüm bile hitap ettiğim kitleye göredir. Ve ne olursa olsun kendime dürüst davranmak zorundayım. Belki de açık sözlü olmam buradan geliyor olmalıdır. Şimdi kendimi tanımlamak için hep sorduğum sorular vardır.?
Birkaç kişisel soruyla bunu cevaplarım nasıl mı?
Bu zamana kadar insanlar beni nasıl tanıdı? Hangi kimliğimle tanıdı? Nasıl hatırlanmak istiyorum?
Nelerden hoşlandığım konusunda fikir sahibi olan insanlar var mıdır acaba ?
Hangi dönem insanı olduğum hakkında yorum gelir mi?
Tavırlarım mesleğime ve giyimime yansıyor mu?
Bunlar toplum tarafından yani üçüncü şahıs kişiler tarafından görülen suyun görülen yüzüdür. Ve bu durum ne kadar benim için önem taşıyor Tabii ki değil fakat stil sahibi mesleğinde belli bir noktaya gelmiş insan olma arzusu içerisine girmiş insanlar olarak kendini ifade ederken, insanların gözünde ilk dikkat edilecek şey sahip olduğunuz saygınlık ve duruşunuzdur.
Şimdi sırada sorduğunuz sorulara ve İnsanlara kendinizi nasıl göstermek istediğinizin cevaplarına geldi…
Havalı ama kendinden emin Yaşamını kendine özgü olgularla yaşayan kendinden hiçbir zaman ödün vermeyen biridir.
Asıl soru nasıl hatırlanmak istiyorum ;iş hayatım bir yana geçen sene gittiği fethiyedeki özgür ve mesleğinin dışındaki özgür kişilik olarak hatırlanmak
Minimal tarzıyla ön planda olmaya çalışan hayatının her alanında Minimalist rüzgarlar estiren tarzda Dinamik ve eğlenceli bir tarzın içerisinde yer almak isteyen ve çarpıcı detaylara yer veren bir kişiliktir.
60 Yılların elit bayanların ruhunu yansıtan kaliteden ödün vermeyen klasik karakter olmaktan çıkmaya çalışan yerine göre ciddi ve eğlenceli…
Yazdıklarımın dışında bu kişi bu kategoriye giriyor diyorsanız o tarzın sanat akımları veya dergilerinden yararlanarak sizin de bu tarzı bulmanız hiçte zor tersine mümkün.ve Bunun içinde uzaklara gitmeye gerek yok ünlü Blogger ve sanatçılar gibi tarzını beğendiğiniz insanların giyim tarzlarından esinlenebilir. Hayatınıza bir renk katabilirsiniz.