Kiralık Araç Firmaları

Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için kiralık araç firmaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Aynı zamanda konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Ayrıca sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Kısacası hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Bir araç kiralama şirketi, çoğunluk olarak birkaç hafta arasında değişen kısa zaman süreleri için araç kiralayan bir şirkettir. Bu araç kiralama şirketlerinin genel olarak birden fazla yerel şubesi bulunmaktadır. Birden fazla şubesi bulunmakta olan araç kiralama firmaları, müşterilerine kiralamış oldukları araçları istedikleri şubelerine teslim etme olanağı da sağlamaktadırlar.

Kiralık Araç Firmaları

Bakırköy ‘ün önde gelen araç kiralama şirketi olan Beydağı Motors, sizlere konforlu ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında kiralamış olduğunuz araçların bakımları önceden yapılmaktadır. Bu sayede kiralamış olduğunuz araçlar ile içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

Kuruluş politikası olarak kendimize olabildiğince en uygun fiyat ve en önemlisi birebir müşteri ilişkilerini belirledik. Birebir müşteri ilişkileri aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmamız gerekliliğini ortaya çıkarttı. Aynı zamanda misafirlerimizin görüşlerine büyük önem vermekteyiz. Verdiğimiz bu önem doğrultusunda sektörde yeni olmamıza rağmen sunduğumuz hizmetlerle farklı bir bakış açısı kazandırdık. En ucuz bakırköy kiralık araç hizmeti veren Beydağı Motors, ayrıca en hızlı ve en kolay araç kiralama hizmetini vermekte olan şirketler arasında öncü konumda yer almaktadır.

Beydağı Motors

Beydağı Motors sayesinde araba kiralama ve havaalanı transferi ihtiyaçlarınız için minimum zaman harcarken asıl faaliyetlerinize kafanız rahat şekilde odaklanabilirsiniz. Bunum yanında size sağladığımız son model, lüks araçlarda, konforlu koltuk ile imajınıza katkı sağlar. Kısacası konforlu seyahatin tadını çıkarır ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Kısacası Beydağı Motors olarak kar elde etmeyi ikinci planda tutarak misafirlerimize en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

Hizmet Bölgeleri;

Ataköy kiralık araç
Taksim kiralık araç
Bakırköy kiralık araç
Beşiktaş kiralık araç
Beyazıt kiralık araç
Beyoğlu kiralık araç
Eminönü kiralık araç
Etiler kiralık araç
Sarıyer kiralık araç
İstanbul Havaalanı Kiralık Araç

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com