Kadınlar Nasıl Mutlu Olur ?

Erkekler kadınları mutlu etmenin zor olduğunu düşünürler, aslında kadınları mutlu etmek çok kolaydır. Kadınları çok basit ve küçük şeylerle mutlu edebilirsiniz ama mutlu etmek istediğiniz insanı tanımanız gerekir. Çünkü herkesin sevdiği şeyler farklıdır bazı kadınlar yemek yapmayı severler tüm günlerini mutfakta yemek yaparak tatlı hazırlayarak geçirirler ve siz onlar için mutfak eşyaları aldığınızda dünyalar onun olur. Bazı kadınlar ise alışveriş yaparak mutlu olurlar evlerine mobilya alırlar veya kendilerine kıyafet alırlar ve alışveriş yapmak onları mutlu eder.

Mesela ben gezmeyi severim beni biri gezmeye götürsün çok mutlu olurum. Şehirleri gezip görmek oranın kültürünü görmek yemeklerini tatmak hatıra için aksesuar tarzı hediyelik eşyalar alıp gezdiğim yeri hatırlamak beni çok mutlu eder. İlla gezdiğim yerin bir tatil yeri olmasına da gerek yoktur çünkü Türkiye’mizin her yeri çok güzeldir.

Geçenlerde Bursa’ya gittim ve çok beğendim. Gezilecek yerleri çok güzel ve özellikle gittiğimde yediğim İnegöl Köfte’nin tadı hala aklımda.Gittiğim mekan o kadar salaş ve güzeldi ki oturmak için konulan koltuklar çok rahattı. Öylesine rahat bir koltuk üstünde oturup bide önüme bu kadar lezzetli bir şey geldiğinde dünyanın en mutlu insanı bendim galiba.

Yani kısaca,bir kadını mutlu etmenin yolu onu tanımaktır.Birini tanırsanız onu mutlu etmenin püf noktalarının kolayca bulabilirsiniz.