İstanbul’un Mobilya Kentleri

Mobilya yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünleridir. Ve almadan önce bir çok araştırma yaparız. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız Anadolu yakasında Modoko Anadolu yakasında Masko’ya gidip pek çok çeşit görebilirsiniz. Bu mobilya kenti olan iki yeri tanıyalım.

Modoko

1969 yılında kurulmuş olan Modoko, bugünlere kadar gelmesinde, Sanayi ve Ticaret Bakanlığının desteği ve üyelerinin büyük katkılarıyla olmuştur. Bugün ise mobilyacılar sektöründe en seçkin ve modern üretimler yapan mobilyacılar sitesi olmayı başarmıştır.  Haftanın 7 günü hizmet veren Modoko’da zevkinize ve bütçenize göre pek çok çeşit bulabilirsiniz. Böylece günlerce gezmek zorunda kalmazsınız.

ADRES

Yukarı Dudullu Mahallesi Modoko Mobilyacılar Sitesi Ümraniye

TELEFON
TEL : 216 364 20 90

MODOKO yılın her günü saat 09:00 ile 20:00 arası hizmetinizde.

E-MAIL
modoko@modoko.com.tr

Masko 1984 yılında 13 kurucu ortak tarafından kurulmuş ve kısaca MASKO olarak anılmaya başlanmıştır.  İkitelli sanayi merkezinde olan Masko İstambul’un sanayi ve ticaret merkezidir. .

Masko çağdaş teknolojinin tüm imkanlarını kullanan, bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesinde ürünler sunmaktadır. Kaliteli ve her bütçeye göre bir çok çeşit bulunan Masko’da mutfak, genç, bebek, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili,  halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlayacak ürünleri bulabilirsiniz.

Masko’ya geldiğinizde otopark sorunu yaşamazsınız. Rahatlıkla arabanızı park edebilir ve acıktığınızda lokanta ve büfe bulabilirsiniz.

İletişim
Masko Mobilya Kenti Masko AVM 3. Kat İktelli Başakşehir İstanbul
info@masko.com.tr
+90 444 1 675

(+90) 212 675 00 11

İstanbul Bursa İnegöl Mobilya firmaları kadar kaliteli ve geniş çapta mobilya satışına fırsat sunamasa da Yukarıda paylaşmış olduğumuz alanlardan temin edebilmeniz mümkün.