İSKENDER NEREDE YENİR?

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti döneri ve onun en güzel hali İskender kebabı üç öğün yemenize sebep, ‘İstanbul’daki En İyi İskender Kebap’ ödülünü almaya aday mekanlarla karşınızdayız.

Sırf canınız çektiği için İskender yemek amacıyla Bursa’ya gitmenize gerek kalmadı. Canınızın çektiği bu güzel lezzeti daha yakında halledebilirsiniz.

Kandilli Borsa

Adile Sultan Sarayı  2006’dan günümüze hizmet vermeye devam eden mekan muhteşem boğaz manzarasına karşı Türk ve Osmanlı mutfağına özgü lezzetler ile hem karnınızı hemde gözünüzü doyuruyor. Süt danasından yapılan ve pirinç pilavı ile servis yapılan yaprak dönerinin yanı sıra İskenderin lezzeti de ne kadar özenli bir mutfak olduklarını vurgulamaktadır.

Adres: Sakıp Sabancı Eğitim ve Kültür Merkezi Adile Sultan Sarayı Kandilli Mah. Vaniköy Cad.Sıraevler Sok. No: 12 Vaniköy/Üsküdar

Niyazibey

1965 yılında İskender Kebapçısı olarak hizmet vermeye başlayan firma bugün özellikle Anadolu yakasında pek çok noktada servis vermektedir. Pirinç pilavı ve salatalık turşusu ile servis edilen döneri öne çıkan lezzetler arasında yer alıyor ve bu lezzet şöleni midenizin bayram etmesine vesile oluyor.

Adres: Yalı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No 213/A, Maltepe, İstanbul

Bursa Garaj Kebap

Bursa’da oldukça tanınmış restorantın lezzetini İstanbul’a taşıyan mekanda dönerin yanı sıra salatalık turşularının da seveni bir hayli fazla. İskender, porsiyon ve tombik ekmek döner seçenekleri mevcut

Adres: Levent Mahallesi, Çamlık Caddesi, Hanımeli Sokak, No 2, Beşiktaş, İstanbul

Atatürk köşkü manzaralı: Uludağ Et Lokantası

1985’den beri mavi ile yeşilin kucaklaştığı tarihi Atatürk Köşkü manzarası eşliğinde hizmet veren işletme, döner çeşitleri ile beğeni topluyor.

Adres: Basınköy Mahallesi, İstanbul Caddesi, No 2/2, Bakırköy, İstanbul

Yemekmatik yemek kartı kullanarak her yerde dilediğiniz kadar yemeği avantajlı kampanyalar ile yemeniz mümkün. Yemek Matik Hakkında detaylı Bilgi İçin Tıklayınız. https://www.yemekmatik.com.tr/yemekmatik-kampanya