İlaçlama Hizmetine Dair

İlaçlama Hizmetine Dair bilgi almak için İstanbul’da Böcek İlaçlama firması SCT İlaçlama adını kalitesi ve ekonomik fiyatları ile duyurmuştur. Haşere İlaçlama denildiğinde akla ilk olarak Sct İlaçlama gelmektedir. Bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Ümraniye Böcek ve Haşere İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Ümraniye Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz. https://sctilaclama.com/

Haşereler insan sağlığına zarar verdikleri kadar eşyalara da zarar verirler. Kemirgen haşereler özellikle koltuk, giysi, parke vb. eşyalara zarar verirler.  Örneğin tahta kurusu, koltuklarınızın ahşap kısımlarını, parkenizi zamanla kemirerek eşyalarınızı yıpratır.

Kendi başınıza alacağınız yöntemler gelip geçicidir. Çünkü haşereler çok hızlı üreyen canlılardır. Dolayısı ile profesyonel bir destek almanız kesin çözüm için iyi olacaktır. Bu işi profesyonel şekilde yapan bir çok firma vardır. Güvendiğiniz bir haşere ilaçlama firmasını arayıp, bu hizmetten yararlanabilirsiniz.  Bazı firmalar hatta yaptığı hizmete çok güvendiği için garanti bile vermektedir. Siz de en kesin çözüm için bir ümraniye ilaçlama firması ile anlaşabilirsiniz.

Tahta Kurusu Hakkında

Tahta Kurusu: Yassı yapısı ile diğerlerinden ayırt edilen kahverengi gece karanlıkta ortaya çıkan ve çok hızlı hareket eden canlı türüdür. Oldukça fazla sayıda yumurtlama yapabilen bu tür ahşap eşyalar için büyük tehdittir.
Kalorifer Böceği: Alman hamam böceği diye de tabir edilen tür yetişkinlik dönemlerinde 1-2 cm kadar ulaşabiliyor. Hamam böceği familyasındandır. Bir diğer adından anlaşılabileceği gibi sıcak sever rengi sarıdır yaklaşık 10-15 ay kadar yaşayabiliyor.

Pire: İnsanlara en çok hastalık bulaştıran böcek türüdür aynı zamanda en çok karşılaşılan eklem bacaklılar familyasındandır. Baş kısmı çok küçük olan pirelerin gövde kısımları oldukça büyüktür ağızlarında kan emmeye yarayan dişleri vardır. Ten ile temasta hastalık bulaştırmaları an meselesidir.

Evinizde yada bulunduğunuz herhangi bir ortamda böcek var ise Ümraniye Haşere İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Hizmetine Dair

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Eviniz ile ilgili gereken önlemler, hizmet ve garanti detayları karşılıklı görüşülür. Bu sayede sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçlama yöntemleri kullanarak bulunduğunuz ortam korunur. SCT İlaçlama servis saatlerimizi size göre ayarlarız. Bu sebeple günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05