Forces Asansörleri Hakkında Bilgi

Forces Makina, kalite odaklı çalışan ve teknolojik gelişmeleri düzenli bir şekilde takip eden kurumsal bir firmadır. Ayrıca sektörde müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem sayesinde aranan bir firma olmuştur.  İşinde deneyimli ve uzman olan en üst personelinden en alt personeline kadar usta çalışanları ile müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.  Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda oldukça güvenli, kaliteli ve modern ürünlerdir.

Forces Makina Hakkında

Forces Makina asansör firmasında pek çok çeşitte asansör çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları ise;  Araç asansörleri, yük asansörleri,  engelli lift, makaslı lift ve asansörleri, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu, makaslı yük platformu, tır rampası ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Forces hizmetleri hakkında  ayrıntılı bilgi almak için https://forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz. Bu sayede şirketin web sitesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yük Asansörleri

Yük taşımak amacıyla yük asansörleri üretilmiştir. Bu asansörlerde insan asansörlerine göre hız ve konfor aranmaz. Çünkü, yük asansörleri ile malzemeler ya da  paketler binaların kat aralarına taşınmasını sağlamaktadır.

Yük asansörleri binalarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, depolarda ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Bodrum katlarına, asma katlarına ya da çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine güvenli, verimli, hızlı ve rahat bir şekilde erişim sağlar  Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyacak kapasitede üretimi yapılabilmektedir.  Ayrıca tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile üretimi yapılmaktadır. Bununla birlikte en ağır şartlarda dahi kullanımı olacak şekilde üretimi yapılmaktadır. Türkiye’de Forces Makina asansörleri Yük Asansörü Üretimi ile  adını duyurmayı başarmış bir firmadır.

Forces asansör firmasının vermiş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre tamamen özel olarak istenilen şekilde üretilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine, yük ve araç asansörleri üretilirken kesinlikle dikkat edilmelidir.