Asansörler Hakkında Bilgi

Asansörler hakkında genel bilgiler için kesinlikle Forces Makina ile iletişime geçiniz. Firma; uzun yıllardır asansör sektöründe deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak kaliteli işlere imza atmıştır. Özellikle kurulmuş olduğu günden bugüne kadar iş ortaklarına sağlamış olduğu kaliteli ürün seçenekleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Araç asansörü, yük platformu, yük asansörü ve makaslı lift imalatını yaptığı bazı ürünlerdendir.

Sektöründeki gelişme ve yenilikleri her daim takip etmektedir. Bu sayede Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine değer katacak ürünleri geliştirmektedir. Sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünleri yüksek donanımlıdır.

Bir ürünün kalitesi o ürünün imalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin ayrıdır. Bu sebeple sahip olduğu kalite değerinin bütünü olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede asansörlerle ilgili yönetmelik ve standartlara uygun uygun ve sürekli test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanılmaktadır.

Makaslı Yük Platformu

Makaslı Lift; sevkiyat alanlarının araç yükleme ve boşaltma, depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını sağlar. Üretim bantlarına malzeme beslemesi gibi bir çok işte kullanılan makaslı lift işletmelerin verimliliğini artırmaktadır. Tamamen özel imalat olan yük lifti sizlerin talep ve istekleriniz doğrultusunda projelendirmektedir. Kapasiteli ve yüksek performanslı uygulamalarda kullanabilirsiniz. İstediğiniz ölçüde ve ihtiyacınız doğrultusunda üretilmektedir.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Ülkemizde son dönemlerde yasaların teşviki ile engelli asansörü kullanımı önceki yıllara göre daha da yaygınlaşmıştır. Engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu asansörler daha geniş giriş kapısı standart otomatik kapıdır. Buton yerlerin daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması ve düğmelerin kabartmalı olması gibi özellikler sebebiyle farklılık göstermektedir.

Birçok farklı mekanlarda merdiven asansörü yada engelli asansörü görmek mümkündür. Bu sayede sosyal mekanlarda özel mülklere, bankalara, hastanelere ve okullara engelli asansörü kullanılmaktadır. Engelli kişilerin yaşamlarını kolaylaştırmak adına bu asansörler tasarlanmaktadır. Engelli asansörleri sayesinde havuz keyfi bile yaşamak mümkündür.

Gerekli seyir mesafesi aynı zamanda özel olarak tasarlanmış projenize uygun platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Bu sayede iç ve dış mekanlara uygulanabilmektedir. Forces Makine sizleri kaliteli, güvenli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz hususunda galvaniz, alüminyum, kompozitör, paslanmaz sac yada camlı olarak yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.