En Şık İnegöl Mobilyaları Bursa’da

Mobilyanız İnegölden; Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi ve satışı yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmektedir. En Şık İnegöl Mobilyaları mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine inegöl mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

Televizyon Üniteleri

Duvar ünitesi ya da  televizyon üniteleri hemen hemen her evde olan bir eşya türüdür. Duvar üniteleri yaklaşık olarak 25 yıldır fazlası ile popüler olmuş bir mobilya çeşididir. Çoğunlukla bir oda içerisinde iç duvara entegre edilen ve de birden fazla ayrı malzemenin monte edilmesi ile oluşturulmaktadır.

Duvar üniteleri, son zamanlarda gelişmekte olan teknoloji ile beraber açığa çıkan yeni tarz bir ev mobilyası türüdür. Yaşam üniteleri veya televizyon üniteleri olarak da adlandırılmakta olan bu yeni stil mobilyaları kısaca, gümüşlük ile televizyon sehpasının daha kullanışlı hale getirilmiş ve estetik açıdan birleştirilmiş halidir.

Televizyon üniteleri ile duvar üniteleri çoğunluk ile birbirlerine çok benzemektedirler. Fakat aralarında bazı genel farklı özellikler bulunmaktadır. Her ikisi de yaşama alanlarında aynı anda kullanılmazlar.

inegöl köşe koltuk takımları ile ünlü bir firma olan Mobilyanız İnegölden uzun zamandır mobilya sektöründe hizmet vermekte ve müşterilerine en trend mobilyaları sunmaktadır. Günümüzün mobilya modellerini takip etmekte ve bu modaya uygun olabilecek ürünleri üretip piyasaya sunmaktadır.

En Şık İnegöl Mobilyaları

Bursa inegöl mobilyası ile ünlü bir şehirdir. İnegöl Mobilya Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuştur. İnegöl Mobilya Firmaları arasında önemli bir yer tutan Mobilyanız İnegölden uzun yıllardır inegöl mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Mobilya üretimlerinde dünya mobilya modasını takip etmekte ve bu sayede son trend mobilyaların üretimlerini yapmaktadır.

Mobilyanız İnegölden; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her türlü detayları göz önünde bulundurmaktadır. Örneğin; satışını gerçekleştirdiği bazı mobilyaların renklerinde değişiklik yapılabilmesi imkanını sunmaktadır. Örneğin; bir koltuk takımı modelini beğenip satın aldınız. Bu koltuk takımında kumaş rengi ve kumaş türünü değiştirmek mümkündür. Bu sayede istediğiniz koltuk takımı zevkinize uygun renklerle dizayn edilip adresinize teslim edilir. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden’in müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Mobilyanız İnegölden şirketinin diğer düğün paketlerini görmek ve detaylı bilgi almak için ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için: inegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden ile irtibata geçiniz.