En Profesyonel İlaçlama

En Profesyonel İlaçlama ile ilgili bilgi almak için Maltepe böcek ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü alanda profesyonel ilaçlama teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede canınızı sıkan her türlü böcek ve haşereden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile böceği ve kaynağı belirlenerek ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Ev, ofis, okul, restaurant ve bahçe gibi alanlarda ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bir görüşme sonrasında fiyatlara da ulaşabilirsiniz.

Hamam Böceği Hakkında

Hamam böcekleri İnsanlara saldırmazlar. Sizleri ısırmaz ve herhangi özel bir salgılarıyla zehirleme söz konusu değildir. Fakat Sürekli bir arayış ve keşif içerisinde olduklarından dolayı, kanalizasyon, kalorifer daireleri, kombi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, bilgisayar monitörü, mutfak tezgahı dolaplarına koltuk iskeletlerinize kadar akla gelebilecek her yere yuvalanmışlardır. Sadece hastalık taşıyıcıları olarak bilinir.(Hepatit, tifo, dizanteri tüberküloz )Ayrıca yuvalandıkları elektronik eşyaların sistemlerine zarar verdiklerine sık sık rastlamaktayız.
Hamam böceği yoğun olarak mutfak ve banyo gibi alanlarda barınırlar. Bunun en önemli sebebi nem, su, gıda ve sıcaklığın bir arada olduğu tek yerlerdir. Hamam böcekleri günün her saatinde sürekli arayış içerisindedirler. Özellikle geceleri daha çok aktiftirler. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus mutfak ve kilerlerde açık gıda bırakılmamalıdır. Hamam böceği mücadelesi sıvı ilaç, jel ilaç, toz ve diğer insektisit kullanımı ile azaltılarak 1 ay içerisinde kökünden çözüme ulaştırmak mümkündür. Bu belirtiler den biri ile bile karşı karşıya iseniz istila edildiğiniz böcek türü Hamam böceğidir diyebiliriz. Kesinlikle hemen haşere ilaçlama hizmeti almalısınız. https://sctilaclama.com/

En Profesyonel İlaçlama

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05