Bakırköy Beydağı Motors Kiralık Araç

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir. Hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Beydağı Motors Sarıyer kiralık araç; uzun yıllardır Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde; dürüst, müşteri odaklı ve güvene dayalı yaklaşımlar sergilemektedir. Her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Beydağı Motors araç kiralama firması Bakırköy ve çevresi başta olmak üzere, tüm İstanbul ‘a kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Bakırköy Kiralık Araç olarak müşterilerimize her daim kaliteli ve profesyonel hizmet vermek adına kendimizi geliştirirken aynı zamanda araç çeşitliliğimiz ile sizlere araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Spor araçlarımız, lüks araçlarımız, ekonomik araçlarımız gibi her bütçeye ve zevke uyacak araçlarımız vardır. Araçlarımızı uzun vadede yada kısa vadede kiralamanız mümkündür. Araçlarımız son derece bakımlı, temiz ve kaskoludur. Adrese teslim rent a car hizmetimiz mevcuttur. Aynı şekilde gelecek tarihli havalimanı teslim araç rezervasyonu da yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz araç kategorisi spor araçlar ise aşağıda modellerimizi görebilirsiniz.

Kiralık Spor Araçlarımız

BMW 3.18 Ci
Ford Mustang
Hyundai Coupe
Mini Cooper S

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de spor bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Spor Bakırköy Kiralık Araç” diye arama yapabilir ve ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısa yoldan bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors şirketinin web sitesine ulaşmak ve spor araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Buna ek olarak, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak, detaylı bilgi ve araç kiralamak için Beydağı Motors’a aşağıdaki bilgilerden şirket yetkilileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Beydağı Motors iletişim bilgileri:

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL