Ekspertiz Hizmetinde Kalite

Ekspertiz Hizmetinde Kalite arıyorsanız hemen Dr ekspertiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dr oto ekspertiz firması; Çekmeköy, Sancaktepe, Dudullu, Ümraniye, Beykoz gibi çevre ilçelere de hizmet vermektedir.

Araç alım satımlarında oto ekspertiz firmalarına uğramadan karar almamak gerekli. Sizlerin dışarıdan baktığında göremediğiniz bir çok hatayı ve deformeyi ekspertiz firmaları kullandıkları en ince detaylara kadar öğrenebilirsiniz. Yatırım yapacağınız aracın boyalı mı değişen parçası var mı yok mu bu ve bunun gibi bir çok özelliğini bu rapor sayesinde öğrenebilirsiniz.

Hatta TSE onaylı bu rapor sayesinde sizlerde aracın daha önceki durumunu öğrenebilirsiniz. Tarafsız bir şekilde bu rapor sunulacaktır.

Ümraniye’de oto ekspertiz firması arıyorsanız Dr ekspertiz firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Bayileri

Ümraniye Oto Ekspertiz fiyatları için paketleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede sizlere test işlemlerini güvenilir bir şekilde sunar. Dr Oto ekspertiz yetkili ve de denetlenmekte olan kesinlikle tarafsız bir firmadır. Test ve inceleme işlemlerinde son teknoloji cihazlar kullanılarak minimum hata payı ile arabanızın raporları oluşturulmakta ve sizler için sözlü ve yazılı bir şekilde aktarılmaktadır.

İnternet üzerinden arama motorları aracılığı ile “Ümraniye oto ekspertiz firmaları” diye arama yapabilirsiniz. Bu sayede Dr ekspertiz paketleri inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi yapmaktadır. Aynı zamanda dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi yapmaktadır. Aynı zamanda süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekspertiz Hizmetinde Kalite

Siz merkeze vardığınız anda uzman kadromuz sizleri karşılar çayınız kahveniz ikram edilir dinlenirken aracınızın tüm bakım onarım ve eksikleri tespit edilir giderilir imza ve kaşeli rapor hazırlanır tarafınıza sunulur. Bu sebeple En iyi hizmet garantisi için sizi firmamıza bekleriz.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye şirketi olarak yapmakta olduğumuz hizmetlerimiz sırası ile aşağıdaki gibi belirtilmiştir:

  • Kaporta Boya Kontrolü
  • Motor Performans Testi
  • Motor Mekanik Kontrolü
  • Arıza Tespit Raporu
  • İç – Dış Ekspertiz
  • Alt Ön Mekanik Ekspertiz
  • Yanal Kayma Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Fren Testi
  • Dosya Ekspertiz

Yapmakta olduğumuz bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi elde etmek isterseniz eğer Ümraniye Oto Ekspertiz şirketimizin web sayfasını bağlantı üzerine tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye veya çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91
https://www.drekspertiz.com/