Dr Oto Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye Oto Ekspertiz firması aracılığı ile yapılan oto ekspertiz bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir. Tamamı bilgisayar kontrollü gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı bir ekspertiz raporu sunuyoruz. Alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru araca yapmanızda sizin partneriniz oluyoruz. İstanbul’un çoğu yerde şubemiz vardır. Çekmeköy oto ekspertiz, Ümraniye oto ekspertiz firması gibi semtlerde de bulunan size en yakın firmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Oto ekspertiz firması 501 nokta güvenilir hizmet ve Türkiyenin ilk TSE Belgeli Ekspertiz firması olarak hizmet vermektedir.

Araç alım satımlarınızda sizlere en güvenilir ve tarafsız hizmeti en yeni nesil teknolojik cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Dr oto ekspertiz için müşteri memnuniyeti en önemli prensiplerinden bir tanesidir. Full Paket seçimlerinizde aracınız ve satın alacağınız araç en ince ayrıntısına kadar ekspertiz edilmektedir. Boya değişen parça kaza hasar kaydı gibi onlarca problemin size bir iki saat içinde rapor biçiminde sunulmasını istemez miydiniz.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık için Firma İle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A Ümraniye İstanbul
Telefon: 0552 697 35 06
Mail: info@otoekspertizuskudar.com

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya  Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Temiz ve daha az masrafı olan ikinci el araç almak ve sıfır araç almayı düşünmeyen kişiler için iyi bir seçenektir. Hem kullanışlı hemde bakımlı ikinci el araba satın alabilmek için de kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu unsurların göz önünde bulundurulması ilerleyen zamanlarda arabayla daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir.

Sizde ikinci el araç satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle Ümraniye oto ekspertiz firması gibi tarafsız bir ekspertizden arabanın durumu ile ilgili oto ekspertiz raporu almalısınız. Bu rapor sayesinde aracın çiziğinden arızasına kadar ince ayrıntısını görebilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bu sayede arabayı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz.