Demir Çelikte Emas !!

Türkiye ekonomisinin büyümesinde büyük önem vererek  görev üstlenen sektörler arasına adını duyuran firma sıcak ham madde tekniği ile düz ve nervürlü inşaat demiri üretimi yapmak üzere 1968 yılında kurulmuştur.

Güvenilir ve kaliteli alanında uzmanlaşmış ekip profesyonel kadro ile hizmet veren, hızına hız kazandırmış ve büyüme stratejisi çerçevesinde 2005 yılında ikinci fabrikasının temellerini atmıştır.

Firmamız, demiryolu ray bağlantı malzemeleri cebire, krapo ve vagon imalatında kullanılan spesifik profillerin üretimini Karabük de ki haddehanemizde gerçekleştirmekte olup bu ürünleri T.C.D.D. ile bağlı kuruluşlarının ve yurt dışı özel ve kamu kurumlarının uzun yıllardır onaylı tedaricikçisidir.

Hasır Ray, Düz-Nervürlü Kangal Demir,  ,Düz-Nervürlü İnşaat Demiri Düz-Kare-Lama-Sanayi İmalat Çelikleri , Özel Boy-Özel Kesit Profiller , Hazır Demir , Sac ,Çelik  , Ziraat Aletleri yapımında kullanılan Demir Çelik malzemeleri, Maden Sektöründe kullanılan Özel Profiller ve Spesifik Ürünleri ile Hizmet vermektedir

Bazı firmalar geri dönüşümün oluşabilmesi için hurdacı kişilerden hurda satın almaktadır.