Asansör Hakkında Genel Bilgiler

Asansör Hakkında Genel Bilgiler edinmek için hemen Albaylift ile iletişime geçiniz. Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu yüzden Albaylift yük asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Asansör Firması Arıyorsanız

Hızla büyüyen ve gelişen kentler ve sanayi insanlara bir çok seçenek sunmaktadır. Yeni yapılan binalar, toplu konutlar ve lüks konutlar en çok talebi görmektedir. Bu sebeple insanlar yüksek kalitede yaşamayı ister. İnsanlar için yaşam boyunca en sıkıcı şey dar bir alana sıkışmaktır. Bu alanlarda hatta soruna yol açar ve bu sorunlardan en önemlisi park sorunudur.

Özellikle binalarda araçlar için yeterli alan oluşturulmaması otopark sorununu ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple insanlar binaların en üst katını yada bodrum katını otopark için kullanmaktadır. Albaylift Asansör Araç asansörü bu sorunun belli bir bölümünü çözmektedir. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırılmaktadır. Bazı araç asansörlerinin kapıları otomatik bazıları ise yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluktur.

Asansör Hakkında Genel Bilgiler

Platform kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta iken aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Çalışma konusunda çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumlarında ulaşım oldukça kolaydır.

Hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmadığından dolayı mimari açıdan dolayı en çok tercih edilen asansör çeşididir.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL