Şirket Dizaynı Nasıl Olmalı?

Şirketlerde Sırt ve boynun rahat etmesi amacıyla sağlık faktörünü göz önünde bulundurmak ve Bu faktörler üzerinden seçim yapmak daha doğru olacaktır. Örneğin; Şirketlerde sandalye ya da koltukların arka bölümlerini genişliğine dikkat etmelisiniz.

Ayrıca; 30 ile 50 cm olarak uzantıları bulunan Denemeler yaparak bu genişliği kendi ölçülerinize göre ele alarak Bazı koltukların bel kısımlarına özel yastıklarla Bu yastıkların bel çukuruna tam olarak oturması rahat etmenizi sağlayacak Ve Koltuklar üzerinde ek olarak bu yastıklar yoksa kişinin kendi isteği doğrultusunda satın alarak Belin boşlukta kalması ve ileride bir takım sağlık sorunları yaşanmasını sağlayacaktır.

Bel fıtığı rahatsızlıklarında bu sebepten dolayı oluşumu söz konusunu olacaktır. Omurga kıvrımına uygun olan İnegöl koltuk modelleri seçmek bu yüzden son derece önemlidir. “S”şeklinde olan koltukları seçerek sağlık sorunların önüne geçebilir. Ve Bu seçimlerle daha rahat çalışma ortamı oluşturabilirsiniz…

Diğer bir yöntem ise ofisinizde bir köşeyi lüx masaj koltuğu için ayırmaktır. Masaj koltuğu ile günün istediğiniz zaman diliminde vücudunuzu rahat ettirebilirsiniz.