Çağ Teknoloji Çağı

TEKNOLOJİ çağı çığ gibi büyümeye devam ediyor. Hızla değişen teknolojilere ve yeniliklere cevap verebilen firma sayısı oldukça az özellikle bilinmeyen sektörlerde durum bu. İhtiyacın oldukça fazla ancak kaliteli firma bulmanın zor olduğu sektör olan Reklam sektöründe başarılı işlere imza atan bir firmadan bahsedeceğiz; SED COPY firmasını tanıtacağız Örn ; Ozalit, Poster Baskı Kupalar ,Kişiye özel hazırlanan tasarım ürünler foto bloklar Notebook baskı size özgü telefon kılıfı, Kanvas tablo, Puzzle baskı saydıklarımız  yaptığı işlerden yalnızca bir kaçı. Kaliteli sağlam müşteri odaklı ihtiyaca hızlıca cevap verebilen firmalardan birisi de SED COPY Üsküdar’ın çarşısında merkezi bir alana konumlanmış Esnaf mantığını hala daha yitirmemiş sıcacık bir dükkan onların ki ; Bu küçük yuvada oldukça büyük işler yapan Hatırı sayılır Tanınmış şirketler ile iş birlikleri yürüten çıkardığı işi hakkı ile yapanlardan Emin ve Dündar Kardeşler. Ekiplerine sağladıkları güven ve özveri elbette motivasyon odaklı olan patronlar çalışanları tarafından da oldukça seviliyor.

Bugün tanıttığımız firmamızın hakkında bir kaç önemli ayrıntıyı da atlamayalım ;

Dijital kopyalama dünyasının tek adresi olan  Sed Copy Center, hikayesine geçmişteki 15 yıllık tecrübesiyle birlikte 1998 yılında başlamıştır. 1998 yılından günümüze baskı ve kopyalama sektöründeki deneyim ve tecrübelerini her geçen gün bir adım daha öne taşıyarak hizmet vermeye devam etmektedir Sed Copy Center ikinci şubesini 2008 yılında faaliyete geçirmiştir. Teknolojik açıdan her gün gelişen baskı ve kopyalama sektöründeki tüm gelişmeleri takip eden ve bünyesine alan Sed Copy, bu alanda hızlı çözümün merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterileri ile ilişkilerinde butik tavırlarıyla ihtiyaca odaklı çözümler sunan Sed Copy Center geniş ürün yelpazesiyle ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetine devam etmektedir. Yukarıdaki resimde görmüş Olduğunuz Yaptıkları Çanakkale tarihe saygı projesinin sadece bir parçası diğer güzel işleri için Showroomlarını ziyaret edebilir web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Sizde Firma hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız http://www.sedcopy.com.tr İletişime geçebilir detaylı bilgi ve hizmetleri için Görüşme sağlayabilirsiniz