OrgaNik Ürün Satışında Orvital

Firma Tüm ürünlerinde olduğu gibi tavuk satışı konusunda da “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözünü ilke edinmişlerdir. Sağlığı ön planda tutan üretim anlayışları organik gıda ile birleştirerek “sadece ve sadece organik üretim” yapma kararı alarak pazara girdiler. Aldıkları bu riskli  kararı ancak 4 yıl içinde tüm ürün gruplarında 5 kat, organik tavukta 10 kat büyüyen Orvital Organik Gıda onlara ne kadar doğru bir iş yaptıklarını göstermiş oldu.

Orvital’in büyümesinde en büyük etken hiç kuşkusuz müşterilerinin olduklarını dile getiren firma sahibi müşteri odaklı ve yenilikçi çalışmalara devam ettiklerinide ekliyor. Talebin arzı tetiklediği büyüme hikayelerinde Türkiye perakende zincirinin önde gelen markalarıyla çalışma fırsatı yakaladıklarını söylüyor.

Bugün Orvital Organik Gıda ürünlerine Migros, Macrocenter, Carrefour, Real ve Metro Hipermarketler ile gurme lezzet duraklarında ulaşmanız mümkün.

Artı Olarak Tüm Orvital ürünleri, uluslararası sertifikasyon kuruluşu Ecocert IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. (TR-OT-003) ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.