Neden Safir Hasta Yatakları?

Hasta yatağı kiralama; kısa dönemli hasta yatağı kullanacak hastaların ihtiyaçları için bir sistemdir. Hasta yatakları hastaların daha rahat, hijyenik ve güvenli bir şekilde yatmasını sağlamaktadır. Hasta yatakları sayesinde hastalar ve hasta yakınları oldukça rahat etmektedir. Kısa dönemli hasta yatağı kiralama sistemi; hasta yakınını ekonomik yönden yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını karşılamak için aylık olarak kiralama yapılabilmektedir.

Hastaların hastanelerde yaşadığı konforu evlerinde de yaşayabilmesi, ortopedik yönden rahat edebilmesi, yemeklerini yerken yada bakımı ile ilgilenen kişilerin yemek yedirirken rahat edebilmesi kolaylıklar sağlamaktadır. Hastanın rahat edeceği pozisyonda yatabilmesi için otomatik olarak ayarlamalar yapılabilmektedir. Bu sayede hasta yatağı kiralamak için Safir Hasta Yatakları firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda ev tipi masaj koltukları da hasta yakınları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü masaj koltuklarında hastaya uygun masaj programı seçildiğinde kan dolaşımı düzene girer ve vücuttaki ağrılar hafifler.