Mobilyada Country Tarzı

Country mobilya tarzı Fransız, Amerikan ve İngiliz dekorasyon stillerini yansıtmaktadır. Ekoseler, duvar kağıtları, çiçek desenli eşyalar, berjer koltuklar vb. türde eşyalardan hoşlanıyor iseniz eğer kesinlikle country mobilya tarzı tam da size göredir.

Country tarzı mobilyalar çoğunlukla vintage ya da eskitme olmaktadır. Bu mobilya tarzlarında daha çok  açık krem rengi ya da beyaz renk tercih edilmektedir. Evinize nostaljik bir hava katmaktadır.

Bunun dışında yatak odalarında nevresim olarak dantel detaylı pudra veya açık pembe bir kumaş kullanıldığında son derece güzel ve country tarzına uygun olacaktır. Ayrıca aksesuar olarak da vazolar ve tablolar kullanılabilmektedir.

Sanki bir çiftlik evindeymişsiniz hissi oluşturan country mobilya tarzı, kendinizi eski Amerikan filmlerinin ortasındaymışsınız gibi hissetmenize sebep olabilir. Country mobilya tarzı daha çok çiçek desenli ve pastel renklerden oluşmaktadır.

Yatak odalarında da country tarzı çok tercih edilmekte olan mobilya tarzlarından biridir. Şehir hayatının yorucu havasından kaçarak yatak odanızda huzur bulabilmenizi sağlar.

İnegöl Mobilya Vadi web sitesini ziyaret edebilir ve buradan İnegöl Country Yatak Odaları hakkında daha fazla görsel detay bulabilirsiniz.