Halı Seçimleri

Yaşam alanlarımızı dekore ederken halı seçimleri de önemlidir. Nasıl bir halı kullanacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Odanızın odak noktası halınızın özel desenli bir halı veya odaya uyumlu, zeminde kaybolan bir halı seçebilirsiniz. Zemin renginiz, mobilya, koltuk ve duvar renginizi de dikkate alarak uyumlu bir halı seçebilirsiniz.

Halı almaya karar vermeden önce halınızın desenli mi yoksa sade mi olacağına karar vermelisiniz. Desenli mobilyalarınız varsa sade halı, sade mobilyalarınız varsa desenli bir halı tercih edebilirsiniz. Desenli halılarınız zemin rengi ile zıtlık oluşturur ise ortaya şık bir görünüm çıkacaktır.

Açık renk ahşap parkede zemin rengi koyu olan halınız daha göze çarpacağı  gibi, koyu renge sahip parkenizde de açık renkte ve desenli olan bir halı daha çok kendini göstereceğinden zarif bir görüntü oluşturacaktır.

Dekorasyon fikirleri için mobilya ve dekorasyon firması olan All Home AVM  web sitesini ziyaret ediniz. Halı maltepe kategorisinde ürünlerini görebilirisniz.