Forces Firması Hakkında

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler için Forces Makina  ile iletişime geçiniz. Asansörlerin hayatımızdaki önemi saymakla bitmez. Asansörler hayatımızın her alanında kolaylık sağlayan teknolojik sistemlerdir. Özellikle her geçen gün artan kentleşmeden dolayı insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlar sınırlı olmaya başlamıştır. Bu sebeple asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri ise yük asansörüdür. Forces Makina platform olarak araç platformu ve yük platformu da üretmektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Araçları yada malzemeleri güvenli bir şekilde taşımak gerektiğinde yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeler kadar insan da taşımaktadır. Günümüzde binaların çok katlı olduğu için tüm binalar için yük asansörü gereklilik halindedir.

Yük asansörü istediğinizde yükün miktarı, min-max yüksekliği ve platform ebadı bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilip, doğru teklif verilmesi sağlanmaktadır. Bu bilgilerden sonra en uygun sistem için  teklif verilmektedir.

Asansörlerin; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılabilme imkanı bulunmaktadır. Her ton, boyut ve ebatta halatlı yada hidrolik yük asansörü üretilmesi mümkündür. Yük asansörleri yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için oldukça uygundur.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar üretimi mümkündür. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanabilmektedir.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina firması, 2010 yılından bugüne kadar gelmiş ve birden fazla asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan teknolojik sistemlerdir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü olmaktadır.

Forces Makina, kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile kanıtlamış sektörünün lideri bir firmadır. Önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen ve çalışmalarında  kalite odaklı devam etmeye özen göstermektedir.

Sizinde asansöre ihtiyacınız varsa Forces Asansör firmasından teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede firmanın ürünleri hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com