Ev Şık Ev Dekorasyonu

Hemen hemen herkesin hayali olan tasarımlar, en şık ve tarz dekorasyonlar sayesinde evinizi zengin bir görünüme bürüyebilirsiniz. Lüks bir otomobil, şahane bir ev, harika bir iş hepimizin hayali. Biz bu yazımızda hayalimizdeki evi konuşacağız.

Hangi Evlerin Dekorlarına Hayran Kalınır…

Hayalinizde yatan ev başkasının sahip olduğu ev görüntüsü olabilir veya aklınızda daha önceden tasarlamış olduğunuz ev tasarımları olabilir. Mutfak, Salon, Yatak Odası veya evinizin farklı bölgelerinde, kısaca  evinizde yapmayı düşündüğünüz birçok değişiklik olabilir. Hatta aklınızda ev tadilatı bile olabilir, bunlardan bir tanesini seçip kendi eviniz için uygulamaya başlayabilirsiniz. Mobilya ve ev dekorasyonu online satış mağazası gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Farklı bir hava yaratmak adına evinizin herhangi bir bölgesini tuğla taşlarıyla dizayn ederek şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca özel davetleriniz de kullanacağınız bir bölüm olarak da kullanabilirsiniz.
Güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bir diğer tasarım da tavan tasarımları olabilir. Farklı çeşitte ihtişamlı asma tavanları kullanarak duvarlarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Şık ışıklandırmalar ile evinizin belirli köşelerini veya duvarlarını hatta tavanlarını bile gergi tavan görselleri ile güzel bir hale getirerek, evinizin güzelliğini bir kez daha yansıtabilirsiniz.
Salonunuzun zemin döşemesinde laminat parke tercih edebilirsiniz .
Salonunuzun televizyon bölümünü en şık dekorlarla dizayn edebilirsiniz. Elde ettiğiniz güzel görünüm sayesinde büyük bir zevkle televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz.
Renklerle zenginleştireceğiniz güzel bir tasarım sayesinde yine harika bir dekor elde edeceksinizdir.
Birbirine birkaç ton yakın olan renkleri seçerek alacağınız eşyalar ve bu eşyaların daha canlı görünmesi adına yaptıracağınız ışıklandırmalar ile uyumlu bir dekor işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Mutfak tezgahında belenco mutfak tezgahı kullanarak mutfakta şıklık oluşturulabilir.

Tarz sahibi olmak çok da kolay bir şey değil ancak her insanın hayalinde olan ev tasarımı vardır. Kafanızı teknik konular ile meşgul etmeyin, eğer bir iç mimar ile çalışıyorsanız, sizin adınıza tüm teknik ayrıntıları halledecektir. Her insan kendi evi için kendi tasarımlarını gerçekleştirmek istemektedir. Yukarıda da saydığımız gibi bir sürü imkân vardır. Daha fazla özellik de daha fazla tarzda dekore etmeniz elbette ki mümkün olmaktadır. İstediğiniz evi dekore etmek istiyorsanız durmayın, hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayın…

Biz kadınlar kendimiz ile alakalı konularda oldukça hassasız nasıl vücudumuz cildimiz için en iyi organik dermokozmetik ürünlerinden vazgeçemiyorsak evimizde bizlerin bir aynası öyle değil mi? Hayallerinizi ertelemeden kendinizi ve evinizi baştan yaratın.

DÜNYA’YA BİR KERE GELECEKSİNİZ…