En Profesyonel Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz firması aracılığı ile yapılan oto ekspertiz bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir. Tamamı bilgisayar kontrollü gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı bir ekspertiz raporu sunuyoruz. Alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru araca yapmanızda sizin partneriniz oluyoruz. İstanbul’un çoğu yerde şubemiz vardır. Çekmeköy oto ekspertiz, Ümraniye oto ekspertiz firması gibi semtlerde de bulunan size en yakın firmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Dr oto ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makinelerle aracınızı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirerek olması gereken ve mevcut durumu hakkında size bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza-Partikül filtre temizleme  durumlarını muayene edip size detaylı şekilde bir ekspertiz raporu sunar. Düşük maliyetlerle alacağınız bu rapor sayesinde alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olup gereğinden fazla değer ödememiş olmanız bizi onore eder. Herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantımız yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize tarafsız ve güvenilir bilgiler veriyoruz. Bu bilgiler ışığında ‘doğru arabayı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığımız bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına almaktan mutluluk duyuyoruz. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya  Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Dr oto ekspertiz aracılığı ile alacağınız her rapor uzman ve profesyonel kadro tarafından oluşturulmakta ve kadronun gözetimi ile verilmektedir. Tüm veriler incelenerek size TSE belgeli olarak sunulmaktadır. Ekspertiz testleri son teknoloji cihazlar ve alanında uzman personeli tarafından verilmektedir.

Tarafsız, bağımsız, güvenilir ve ekonomik ekspertiz ve araç testleri hakkında bilgi alabilmek için Dr ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ekspertiz raporu alabilmek için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.