Çilek Mobilya Bursada

Bebek Çocuk ve Genç odası modasını baştan yaratan Çilek Mobilya Tarzı ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı yıllardır zirvede kalmayı başarıyor. Mobilyada isim yapmış İnegöl mobilya firmaları arasında da adını duyura çilek çocuklara arabalı yatak modasını yaşatan sevdiren farklı deneyimler sunan ürünleri de gözler önüne seriyor.

İlk Şubesini 1998 yılında Bursa’da faaliyete geçiren Çilek Mobilya o tarihten bu zamana kalitesinden hiç bir şey kaybetmedi gelişen ve ilerleyen teknoloji ile fabrikalarını büyüttü ve kalitesini dünya çapında duyurmayı başardı.

1997 Yılında cilek.com ‘u aktif hale getiren firma internetin sosyal ağın yaygınlaşacağı ve reklamlara verilen öneminde farkında olduklarını göstermek için son teknolojiyi hep yakından takip etti ve bünyesine kazandırdı.

1999 yılında ilk televizyon reklamını yaptı. 2000 yılında fabrikasını taşıdı genişletti 2001 yılında ise ilk yurt dışı mağazasını Malta da açtı.  Üzerinden çok geçmeden 2002 yılında ilk GS Kalite belgesini aldı. 2005 te hakettikleri gibi Süper marka ödülünü aldılar. 2006 yılında üzerinden çok geçmeden özel marka statüsüne alındı..

2009 yılında Çilek Vakfı Kuruldu ve 2010 Yılında Müşteri memnuniyetinde 1. lik ödülü aldı 66 Ülkede 444 satış noktasına ulaştı.

2014 Yılında E-satışa geçti en inovatif marka seçildi ve modern depolama yöntemlerini kullanmaya başladı. 2015 Yılında araştırma ve geliştirme merkezini kurdu yurt dışında montaj üretimi yapılmaya başladı  Endüstride mükemmellik AB Ödülünü aldı. Bunların yanı sıra 2016 Yılında USA ofisini California da faaliyete geçirdi Dünya bankası uluslararası marka olarak lanse etti.

Şuan dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir Online satış ve size en yakın şubeleri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Çilek Çocuklar için farklı bir dünya İnegöl’de her kesim için ürün bulabilmeniz mümkün İnegöl düğün paketleri modern ev dekorasyonu için aksesuarlar içinde farklı mağaza showroomlarını gezebilirsiniz.