Bebekli Evlerde İlaçlama

Günümüzde yaşadığımız şehirlerin gün geçtikçe kalabalıklaşması ve yeşil alanların git gide azalarak beton yığını hale gelmesi sonucunda doğal denge bozulmuş bundan dolayı da haşereler insan yaşam alanlarına istila etmeye başlamıştır.

Haşereler insan sağlığı için çok tehlike arz etmektedir. Onlardan tamamen kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama firmasından hizmet almanız her açıdan iyi olacaktır.

Özellikle evinizde bebek, yaşlı insanlar yaşıyor ise buna daha çok dikkat etmelisiniz. Bebekler her açıdan hassas olduklarından hele de emekleyen bebekse her yere sürünüp gideceği için ilaçlama sonrası da iyi bir temizlik gerekecektir.

Genellikle yaz ayları geldiği zaman böcekler binalardan evlere girerek yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız eder. Ev ilaçlamalarında jel haşere ilaçlama, kokusuz, dumanlı ilaçlama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kullanılacak ürünün bebeğinize zarar vermeyecek üründen olmasına dikkat edin. İyi bir firma size bu konu hakkında gerekli bilgiyi verecektir. Bazı haşereler kokusuz veya jel ilaçlama ile ölmeyebilir. En doğru ilaçlama yöntemini uygulatıp, ilaçlama sonrasında gerekli tedbirleri almalısınız. İlaçlamaya başlamadan önce bebeğinizin beşiği veya yatağını, oyuncaklarını, giysilerini ağzı iyice kapanacak şekilde poşetlemelisiniz ki yapılan uygulama sonrası bu eşyalarda ilaç izi kalmasın.

İlaçlama yaptıktan genelde 2 gün eve girilmemelidir. İlacın etkisi devam ettiğinden ve böceklerin iyice ölmesi sağladığı için bu süre zarfında başka bir yerde kalmanız iyi olacaktır. İlaçlama sonrasında dip köşe iyi bir şekilde evinizi temizlemeli ve iyice havalandırmalısınız.

Ümraniye Böcek İlaçlama firması Sct sizlere en kaliteli hizmeti verecek